Bez zbytečných operací
a léčebných procedur

ZBAVTE SE KŘEČOVÝCH ŽIL!

Vhodné pro
každý věk

100% přírodní produkt

Zaručený výsledek

Když krém budete používat
nepřetržitě:

 • Vyléčí vám trofické vředy
 • Podporuje léčbu krevních výronů
 • Posílí cévní stěny
 • Sníží bolest v nohou
 • Sníží vznik krevních sraženin
 • Zlepší funkci žilních chlopní
 • Odstraní otoky měkkých tkání

Bez nepohodlí
(bez skvrn a lepkavé kůže)

50%
SLEVA

OBJEDNEJTE ZA VÝHODNOU CENU:

790 CZK

Běžná cena: 1580 CZK

Krém na žíly
Varicobooster

Komplexní přístup je klíčem k úspěšné léčbě křečových žil. Varicobooster je jedním z důležitých složek tohoto přístupu. Pouze tento krém dokáže jemně a účinně eliminovat projevy choroby, zpevnit a posílit krevní cévy.

Krém na křečové žíly Varicobooster se aplikuje lokálně, je vynikajícím nástrojem pro prevenci a léčbu. Bude vaším záchranným lanem, který byste měli používat, abyste dosáhli nejlepšího výsledku!

První
příznaky

Bolest

Pálení

Svědění

Otoky

Noční křeče

Brnění

Proč máte křečové žíly:

 • Křečové žíly se dědí po rodičích nebo jiných příbuzných;
 • Sedavý životní styl a práce;
 • Hypermoderní strava bez dostatku vlákniny;
 • Těsné kalhoty a vysoké podpatky narušují přirozený krevní oběh;
 • Sezení s nohou přes nohu;
 • Nadměrně těžká zátěž v posilovně;
 • Hormonální léky jako je např. antikoncepce.

gesunde Venen

Krampfadern

Účinky krému Varicobooster?

Díky svému jedinečnému složení krém na křečové žíly funguje efektivně a bezpečně. Dokáže odstranit příznaky lokálních zánětů a snižuje otoky a bolest. Při pravidelném používání tento krém zlepšuje stav cév, posiluje je a zvyšuje jejich odolnost. Neméně důležitým faktorem je také to, že eliminuje subjektivní příznaky jako např. pocity mravenčení v rukou a nohou, únava a tíže.

Názory odborníků:

block_5_foto1

Nemůžeme dostatečně zdůraznit význam krémů na křečové žíly jako součást komplexní léčby tohoto onemocnění! Jejich účinky jsou nedocenitelné, zejména pokud jde o moderní produkt Varicobooster. Tento krém se osvědčil, prokázal vynikající výsledky i v případě pacientů, u kterých jsme toho moc neočekávali.

Můžete ho používat doma, ideálně každý den a jemně si ho vtírat do postižené oblasti. Příznivý účinek se objeví překvapivě rychle. Pacienti uvádí, že bolesti rukou a nohou zmizí a otoky se zmenší. Já to můžu potvrdit a doporučuji Varicobooster všem!

Vladimír Bakula
chirurg, 15 let praxe

block_5_foto2

Často se mě lidé ptají, který krém na křečové žíly je podle mě nejúčinnější, bezpečný a šetrný. Jaký krém bych s jistotou mohla doporučit starším, i mladším lidem. Moje odpověď zní - zkuste Varicobooster!

Po celou dobu mé praxe tento krém zlepšoval stav nohou pacientů a odstraňoval bolestivé příznaky ze dne na den. Mnoho chemických mastí může způsobit alergické reakce, zatímco Varicobooster lidé snáší skvěle. Stojí za to ho vyzkoušet a ocenit jeho účinky!

Helena Morávková
Lékařka-flebolog

100% přírodní složky
Varicobooster

Aktivní složky:
Pokud si chcete najít krém na křečové žíly, který pro vás bude vhodný, měli byste si přečíst seznam účinných látek, které zajišťují účinnost krému.

block_6_pic1

Pelyněk, mentol, heřmánek kopřiva
dávají nohy lehkost a pevnost, dobčerstvují a dezinfektují kůže nohy, urychlují hojení mikrotrhlin

block_6_pic1

Troxerutin
odstraňuje pocit těžkosti a únavy nohou, snižuje propustnost a kapilární křehkost, snižuje otok a zánět

block_6_pic5

Koňský kaštan a březové listí
dělají stěny cévy silný a pružný, odstranují mikropoškození, úlevují od bolesti, otoky a únavu v nohách

block_6_pic5

Kofein, MED a ginkgo biloba
pečlivě podívají a přidejí tonus, stimulují průtok krve, aktivovují metabolismus tkání, urychlují obnovu buněk

Složky krému zabezpečují přiměřený výsledek při prevenci chorob.

Hlavním účelem krému je zmírnit bolestivé pocity a příznaky, ředit krev, tonizovat, posílit žilní stěny a zabránit vzniku krevních sraženin.

Vlastnosti krému na křečové žíly:

Zvyšuje odolnost organismu, zmírňuje nepříjemné pocity: otoky, těžké nohy, svědění, křeče, chrání před syndromem těžkých nohou.

Zlepšuje krevní oběh

Snižuje tlak v žilách

Podporuje rychlou obnovu cévních stěn

Redukuje otoky

Zvyšuje tonus žil

Snižuje zátěž na nohy

Snižuje propustnost cév a křehkost kapilár

block_8_ico1

BEZ ZBYTEČNÝCH
OPERACÍ

block_8_ico2

BEZ DRAHÝCH
LÉKŮ

block_8_ico3

BEZBOLESTNÉ A NEŠKODNÉ
PRO VAŠE ZDRAVÍ

Křečové žíly jsou považovány za závažné onemocnění, které musí být okamžitě léčeno.

block_9_foto1

Drobné žilky

block_9_foto2

Retikulární varixy

block_9_foto3

Křečové žíly

block_9_foto4

Chronická žilní nedostatečnost

block_9_foto5

Trofické vředy

Recenze klientů:

înainte & după block_10_foto1

Lenka K:
28 let

Po těhotenství a po porodu jsem začala mít problémy s nohama. Nejenže mě neustále bolely, ale začaly mi vystupovat žíly. Večer mě bolely nohy jakoby byly po nějaké námaze či otlačené. To bylo hrozné.

Šla jsem k lékaři a ten mi doporučil, abych používala tento krém na křečové žíly. Řekl mi, že ho mám aplikovat dvakrát denně. První účinky jsem zaznamenala už za 5 dní. Na konci dne moje nohy vypadaly téměř normálně a uzly zmizely. Po měsíci užívání jsem si všimla, že zmizela i bolest. Moje nohy už nebrněly a nebyly oteklé. Pokračuju v léčbě!

înainte & după block_10_foto2

Zuzana V.
47 let

Křečové žíly jsou můj věčný problém! Během 10 let jsem se nemohla obejít bez mastí, krémů a léků. Ze všeho, co jsem vyzkoušela, je Varicobooster nejlepší. Používá se příjemně, rychle se vstřebává a také pomáhá. Nezpůsobuje žádné svědění ani vyrážky, jako některé další krémy. Nyní nemám nohy tak oteklé a záněty zmizely. I když výsledky nejsou okamžité, vydrží vám navždy!

Kromě toho teď mám lehké nohy. A ještě jedna věc, na krému nevzniká závislost. Účinky se dostaví, i když ho nebudete používat pravidelně.

înainte & după block_10_foto3

Marie S.
58 let

Měla jsem křečové žíly v pokročilém stádiu. Byly viditelné a pokožka byla suchá. Otoky a bolestí jsem trpěla téměř neustále. Moje dcera mi koupila tento krém, ale už jsem ani nedoufala, že mi pomůže.

Používám ho skoro rok, několikrát denně. Výsledky mě překvapily. První, čeho jsem si všimla, bylo to, že kůže začala být zdravější a hydratovaná potom začala mizet bolest a otoky.. Asi po měsíci užívání se mi křečové žíly začaly zmenšovat. Stále tento krém používám, protože skutečně funguje. Jsem velmi šťastná!

înainte & după block_10_foto4

Adam A.
65 let

Moje manželka stále říkala, že mám problémy se žilami. Cítil jsem to sám. Měl jsem vystouplé žíly na rukou, vypadalo to děsivě. Moc mě to bolelo a pálilo a ruce jsem měl stále studené.

Manželka mi koupila tento krém. Začal jsem ho používat. Ze začátku se nestalo nic, jen jsem cítil příjemné teplo. Po asi 10 dnech se mi žíly mírně rozjasnily a zmenšily. Byl jsem nadšený! Potom zhruba po měsíci jsem si všiml, že zmizela bolest. Zřejmě díky krému zmizel i zánět! Žíly se ještě více zmenšily. Nyní už "pavučina" na mých rukou nevypadá tak děsivě a bolest je pryč!

50%
SLEVA

OBJEDNEJTE ZA VÝHODNOU CENU:

790 CZK

Běžná cena: 1580 CZK